VALKEE 2 - HumanCharger

Producent: Valkee (Finlandia)
Dostępność:
w magazynie
Czas realizacji: 1-4 dni
  • Kolor
Cena netto: 776,85 zł 839,00 zł

 

VALKEE HumanCharger® to zestaw słuchawek z diodami LED, które kierują jasne światło bezpośrednio do światłoczułych obszarów mózgu. VALKEE uzupełnia niedobór światła słonecznego. Światło emitowane przez urządzenie dociera do światłoczułych obszarów mózgu poprzez cienkie kości czaszki w kanale słuchowym. Światłoterapia z VALKEE  ma pozytywny wpływ na nastrój, poziom energii, regulację snu oraz funkcjonowanie poznawcze (lepsza koncentracja, szybszy refleks). Jest przy tym naturalna i bezpieczna!

VALKEE należy używać przez 6-12 minut dziennie aby uzyskać optymalną dawkę światła. Urządzenie obsługuje się niezwykle prosto – jednym przyciskiem. Po zakończonej sesji urządzenie samo się wyłącza.

Odtworzyliśmy klasykę: VALKEE 2 jest nową generacją słuchawek VALKEE polecanych przez 87% stosujących je osób. Ulepszyliśmy design, materiał i łatwość obsługi tak, abyś na co dzień czerpał jeszcze większą przyjemność z używania VALKEE.

VALKEE posiada standardowe gniazdo miniUSB. Urządzenie ładuje się poprzez kabel USB/microUSB podłączony do koputera albo poprzez ładowarkę miniUSB typową dla telefonów komórkowych. Do zestawu dołączony jest kabel USB/miniUSB.

VALKEE jest testowany klinicznie, posiada certyfikat CE i status wyrobu medycznego klasy II(a).


Zobacz poradnik "Jak wybrać lampę?" 


Masz pytania? Zadzwoń na naszą infolinię - 801 044 889  (22 417 89 56 z tel.kom.)

Specyfikacja techniczna

Wymiary: 75 x 36 x 9mm
Waga:  3250 gramów
Napięcie nominalne: 5 V (DC)
Pobór mocy: maks. 
0,5 A
Bateria  litowo-jonowa 3,7 V, 450 mAh
Czas ładowania baterii: maks. 3 godz.
Działanie baterii po naładowaniu:  12 sesji
Typowy czas trwania sesji:  12 min (domyślnie)
Średnie natężenie światła: >10 000 luksów w odległości 1 cm od górnej części światłowodu, 3,5 lumena (wartości domyślne)